ECLISSE – drzwi wewnętrzne przesuwne – Poznań i okolice

Nowoczesne systemy drzwiowe od Eclisse, znajdujące się w ofercie naszego sklepu, to znakomita propozycja dla każdego, kto ceni sobie minimalistyczną elegancję połączoną z włoskim szykiem. Drzwi Eclisse, dostępne w salonach IProfessional w Komornikach i w Poznaniu, to wybór klasycznych skrzydeł rozwieranych, jak i przesuwnych. Nie brak wśród nich również modeli ukrytych i wielu innych, innowacyjnych rozwiązań. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z propozycjami, wśród których znajdzie się mnóstwo inspiracji do każdego wnętrza.

ECLISSE drzwi ukryte z lustrem

INNOWACYJNE DRZWI ECLISSE

Wiele lat doświadczeń tego producenta na rynku sprawiło, że dzisiaj drzwi Eclisse należą do ekskluzywnych produktów, docenianych zarówno przez architektów wnętrz, jak i zwykłych użytkowników. Specjalizację firmy stanowią przede wszystkim modele przesuwne, montowane w specjalnych kasetach. Produkty te świetnie się sprawdzają wszędzie tam, gdzie konieczne jest praktyczne podejście do wykończenia wnętrza. Systemy te mogą być montowane w ścianie oraz na jej powierzchni. Drzwi Eclisse są nie tylko eleganckie, ale mogą przyjmować też bardziej nietypowe kształty. Atrakcyjnym rozwiązaniem są modele z kolekcji Circular, idealne do montowania w otworach w półokrągłych ścianach. Ponadto warto zwrócić uwagę na propozycje z serii teleskopowej, pozwalającej uzyskać bardzo szerokie przejścia.

Poza modelami przesuwnymi, drzwi Eclisse to szeroki wybór kolekcji systemów drzwiowych rozwieranych. Wśród nich odnajdziecie Państwo m.in. skrzydła drzwiowe ukryte, stanowiące bardzo efektowne rozwiązanie we wnętrzach minimalistycznych i innych. Warto zwrócić też uwagę na samo wykończenie skrzydeł drzwiowych – mogą one być lakierowane, fornirowane oraz wykonane ze szkła. Nie zabrakło również akustycznych drzwi Eclisse, które tłumią dźwięki i zapewniają większą prywatność.

SYSTEMY DRZWIOWE ECLISSE W IPROFESSIONAL

Innowacyjne rozwiązania, przywiązanie do detali, unikatowy design… wszystko to sprawia, że systemy te musiały znaleźć się w naszej ofercie. Mamy wszelkie niezbędne elementy niezbędne do montowania drzwi Eclisse z poszczególnych linii. Jeśli Państwo jesteście zainteresowani rozwiązaniami tego producenta, ale nie wiecie, które z nich będą odpowiednie – zawsze można skorzystać z kreatora na stronie IProfessional. Dzięki niemu jasno określi się interesujący model, jego wymiary, stronę otwierania, a także wskaże sposób wykończenia, wraz z materiałem, wzorem i dodatkami.

ECLISSE drzwi ukryte montaż Poznań

PROFESJONALNY MONTAŻ DRZWI ECLISSE

To nie wszystko – wybierając prezentowaną ofertę i decydując się na zakup drzwi Eclisse w naszym sklepie, macie Państwo pewność, że montażem zajmą się wykwalifikowani fachowcy. Zawsze podchodzimy kompleksowo i indywidualnie do powierzonych nam zadań. Dlatego możemy nie tylko doradzić systemy odpowiednie dla konkretnych potrzeb, ale również z najwyższą dbałością o każdy szczegół – zainstalujemy zakupione elementy we wskazanych miejscach.

DRZWI ECLISSE – EKSKLUZYWNE ROZWIĄZANIA DO KAŻDYCH WNĘTRZ

Jeśli interesują Państwa innowacyjne systemy drzwiowe, poszukujecie drzwi ukrytych lub przesuwnych – wśród wyrobów tej marki zdecydowanie odnajdziecie rozwiązania, jakich potrzebujecie. Drzwi Eclisse to produkty doceniane tak przez projektantów wnętrz, jak i zwykłych użytkowników. Minimalistyczna estetyka, niebanalna elegancja, a także szeroki wybór sposobów wykończenia, kolorów i wzorów sprawiają, że każdy odszuka tu idealne elementy do wykończenia wnętrz swojego mieszkania. Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w Komornikach i Poznaniu. Jeśli natomiast macie Państwo pytania lub wątpliwości – pozostajemy do dyspozycji Klientów

KATALOG DRZWI PRZESUWNYCH ECLISSE 2023

Producent: ECLISSE

Chcesz być na bieżąco?

Nie przegap najnowszych trendów i inspiracji! 🌟 Śledź nasz profil na Instagramie i zanurz się w świecie pięknych zdjęć i ekskluzywnych promocji. #BądźNaBieżąco 📸