DRZWI I BRAMY KMT STAL

Dostępne w naszej ofercie produkty marki KMT Stal to obszerny asortyment systemów drzwiowych zewnętrznych, jak i bram garażowych. Głównymi surowcami, z których powstają te elementy, są stal i aluminium. To gwarantuje nie tylko ich najwyższą trwałość, ale i doskonałe zabezpieczenie mienia. Wykonane z myślą, by oparły się wszelkim próbom sforsowania ich, a także z dbałością o detale, drzwi wejściowe KMT stanowią idealny wybór dla każdego, kto szuka rozwiązań łączących piękno i elegancję z najwyższą solidnością. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z katalogiem lub odwiedzenia jednego z naszych salonów w Poznaniu i Komornikach.

drzwi zewnętrzne kmt poznań

Obszerne portfolio bram i drzwi KMT

Firma KMT ma bogate tradycje, sięgające drugiej połowy lat 60. Z biegiem lat oferta tej marki znacznie rozwinęła się, a producent zapisał się w świadomości klientów jako twórca elementów stolarki otworowej. Obecnie drzwi wejściowe KMT, w tym drzwi aluminiowe KMT należą do czołówki pod względem jakości wykonania, jak i szerokiego wyboru produktów o odmiennym designie. Należy wspomnieć, że w katalogu znajdują się również bramy KMT, zabezpieczające wjazd do garażu, a przy okazji – stanowiące efektowny dodatek, świetnie wpisujący się w każdą zewnętrzną aranżację.

Producent ten przestrzega najwyższych standardów, czego dowodem jest działanie w oparciu o normy PN ISO 9001:2001 i liczne zdobyte przez niego certyfikaty. Zarówno drzwi aluminiowe KMT, jak i stalowe oraz bramy KMT wykonywane są z najwyższej jakości surowców, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. W ofercie firmy nie brakuje nowoczesnych rozwiązań, dodatkowo zwiększających estetykę i bezpieczeństwo domu. Począwszy od zawiasów ukrytych, przez klawiatury kodowe po czytniki linii papilarnych i moduły Bluetooth. Dzięki temu drzwi wejściowe KMT stanowią doskonałą odpowiedź na potrzeby Klientów, pragnących solidnie zabezpieczyć swój dom przed osobami niepowołanymi.

JAK DOBRAĆ DRZWI DO SWOICH POTRZEB?

Dobór właściwych drzwi często stanowi niemałe wyzwanie. Czy lepsze byłyby drzwi aluminiowe KMT? Czy ze stali? Na które bramy KMT warto zwrócić uwagę? Jaki wzór byłby najlepszy? Teraz nie musicie się Państwo zdawać wyłącznie na swoją wyobraźnię – wystarczy skorzystać z wygodnego konfiguratora, dostępnego na naszej stronie internetowej. Dzięki niemu można określić model, wymiary, okucia i inne parametry, w tym sposób wykończenia. Taka wizualizacja pomaga dobrać najlepsze, spersonalizowane rozwiązanie. W razie wątpliwości – zawsze warto skorzystać z podpowiedzi naszej obsługi. Zapraszamy albo do osobistego odwiedzenia salonów w Komornikach lub w Poznaniu, albo kontaktu telefonicznego lub przez Internet.

PROFESJONALNY MONTAŻ ELEMENTÓW STOLARKI OTWOROWEJ

Korzystając z oferty IProfessional możecie Państwo liczyć nie tylko na to, że dostarczymy wybrane drzwi wejściowe KMT. Zajmiemy się również ich montażem, dbając o to, by prace przebiegły szybko, a jednocześnie – z zachowaniem najwyższych standardów. Troszczymy się o w pełni indywidualne i kompleksowe podejście do Klientów.

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA NASZYCH SALONÓW

Niezależnie, czy interesują Państwa drzwi aluminiowe KMT, czy ze stali – zachęcamy już teraz do skorzystania z oferty, jaką przygotował nasz sklep. Wysokiej klasy systemy drzwiowe od tego polskiego producenta stanowią perfekcyjne zabezpieczenie mienia, a jednocześnie – atrakcyjną wizytówkę każdego domu czy mieszkania. Dlatego jesteśmy pewni, że decydując się na te rozwiązania, będziecie Państwo więcej niż zadowoleni. W razie pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji, tak w naszych salonach w Poznaniu i Komornikach, jak i przez Internet.

KATALOG DRZWI PRZESUWNYCH ECLISSE 2023

Producent: ECLISSE

Chcesz być na bieżąco?

Nie przegap najnowszych trendów i inspiracji! 🌟 Śledź nasz profil na Instagramie i zanurz się w świecie pięknych zdjęć i ekskluzywnych promocji. #BądźNaBieżąco 📸