DRZWI WIKĘD – POZNAŃ I OKOLICE

Wśród elementów stolarki otworowej, jakie znajdziecie Państwo w ofercie IProfessional nie mogło zabraknąć systemów drzwiowych proponowanych przez markę WIKĘD. Firma ta została wielokrotnie doceniona przez Klientów indywidualnych, a także wśród innych członków branży. Drzwi WIKĘD to połączenie śmiałego designu i nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym stanowią one zarówno atrakcyjną wizytówkę domu i mieszkania, jak i solidne zabezpieczenie mienia. Między innymi z tych powodów należą one do najchętniej wybieranych elementów stolarki budowlanej. Jeśli i Państwa interesują propozycje tego producenta – zachęcamy do przejrzenia poniższej oferty lub odwiedzenia jednego z naszych salonów, mieszczących się w Poznaniu i Komornikach.

Drzwi wejściowe WIKĘD – styl i innowacyjne rozwiązania

Marka WIKĘD należy do młodszych producentów na polskim rynku, jednak z ogromnymi ambicjami i nowoczesnym podejściem do produkcji drzwi. Dostarczane przez nią systemy charakteryzują się najwyższą jakością, co udało się uzyskać m.in. dzięki zaawansowanym parkom maszynowym, laboratorium technologicznemu i drobiazgowym kontrolom procesów powstawania ich artykułów. Takie podejście zaowocowało wysoką odpornością na różne negatywne czynniki. Dzięki temu drzwi WIKĘD stanowią rozwiązania na lata.

Jednocześnie firma podchodzi kreatywnie do designu swoich wyrobów. Obecnie w ofercie dostępnych jest 5 typów drzwi, w tym Termo, która rozdziela się na trzy kolejne podkategorie – Termo Prestige Lux z ościeżnicą doskonale trzymającą ciepło, cechujące się izolacyjnością termiczną Ud od 0,79 i akustyczną do 32 dB, Optimum Termo, charakteryzujące się izolacyjnością termiczną Ud od 0,85 oraz Premium Termo, o izolacyjności termicznej Ud od 0,98 i izolacji akustycznej do 31 dB. Dobrym wyborem są drzwi WIKĘD PROTECT o wzmocnionej ościeżnicy stalowej i skrzydle wypełnionym wielowarstwowo. Poza tym w ofercie firmy są też bardziej ekonomiczne rozwiązania, w tym z linii Normal.

JAK SKONFIGUROWAĆ WŁASNE DRZWI WEJŚCIOWE?

Warto zwrócić również uwagę na design, jakim cechują się drzwi WIKĘD. Wśród nich nie brakuje zarówno nowoczesnych wzorów, wykonanych m.in. z aluminium (kolekcja Future INOX), z efektownymi przeszkleniami (GLASS DESIGN), jak i klasycznego wzornictwa, które pięknie się prezentuje z odmiennymi wykończeniami elewacji. W katalogu drzwi WIKĘD każdy więc odnajdzie system drzwiowy odpowiedni dla siebie.

Zachęcamy też do skorzystania z konfiguratora, dostępnego na naszej stronie. Dzięki możliwości określenia modelu, poszczególnych parametrów i sposobu wykończenia, łatwo stworzy się drzwi WIKĘD pasujące zarówno do otoczenia, jak i indywidualnych upodobań.

GWARANTUJEMY PROFESJONALNY MONTAŻ

Oprócz tego, że zajmujemy się sprzedażą kompletnych systemów drzwiowych wraz z ościeżnicami i niezbędnymi akcesoriami, proponujemy także montaż. Wychodzimy z założenia, że kompleksowe podejście do Klienta to najwłaściwsze rozwiązanie. Znamy doskonale produkty, z którymi pracujemy – w tym drzwi WIKĘD. Dlatego gwarantujemy profesjonalną instalację zakupionych elementów we wskazanym miejscu.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH SALONÓW!

Zachęcamy już teraz do zapoznania się z szerokim wyborem drzwi WIKĘD, jakie znajdziecie Państwo w IProfessional. Mamy propozycje tego producenta z każdej półki cenowej, dzięki czemu każdy Klient odszuka tu odpowiednie rozwiązania dla siebie. Gwarantujemy w pełni indywidualne i profesjonalne podejście – to Państwa potrzeby są najważniejsze i pragniemy je spełnić, dostarczając kompletne systemy drzwiowe wraz z montażem. Zapraszamy również do naszych salonów w Komornikach i Poznaniu.

KATALOG DRZWI PRZESUWNYCH ECLISSE 2023

Producent: ECLISSE

Chcesz być na bieżąco?

Nie przegap najnowszych trendów i inspiracji! 🌟 Śledź nasz profil na Instagramie i zanurz się w świecie pięknych zdjęć i ekskluzywnych promocji. #BądźNaBieżąco 📸