KLAMKI I AKCESORIA DRZWIOWE ENGER

Żadne drzwi nie mogłyby funkcjonować bez akcesoriów do nich, a klamki Enger, oferowane przez IProfessional, należą do najlepszych produktów z tej kategorii. Wśród jej propozycji dostępnych jest wiele atrakcyjnych modeli, świetnie pasujących do tradycyjnych oraz nawiązujących do nowoczesnych stylów dodatków do skrzydeł drzwiowych. Zadbaliśmy o to, by w ofercie naszego sklepu internetowego oraz salonów znajdujących się w Komornikach i Poznaniu, nie zabrakło szerokiego wyboru takich artykułów. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z katalogiem, w którym na pewno odnajdziecie Państwo klamki Enger, jakie zachwycą swoim unikalnym designem.

Klamki do drzwi wewnętrznych Poznań

KLAMKI ENGER – PIĘKNO ZDOBIĄCE DRZWI

Firma Enger to polska marka, będąca producentem i generalnym dystrybutorem wysokiej jakości klamek i innych akcesoriów do drzwi, w tym m.in. APRILE, STILE i STERK. W asortymencie ma ona wiele pięknych elementów wykończenia drzwi – klamki Enger to doskonałe połączenie niebanalnego stylu z elegancją i najwyższą jakością wykonania. Wśród nich są zarówno tradycyjne modele z dźwignią, jak i gałki.

Szerokie wzornictwo to gwarancja, że każdy odnajdzie w katalogu Enger klamki, jakich poszukuje. Nie brak tu klasycznego designu, pasującego m.in. do drewnianych drzwi, a także akcesoriów stworzonych z myślą o bardziej współczesnych projektach. Warto też zwrócić uwagę na bogatą kolorystykę poszczególnych elementów – artykuły te dostępne są m.in. w barwach złota, srebra, naturalnej stali, miedzi oraz czerni. Mogą być wykończone na wysoki połysk lub matowe, co dodatkowo pozwala łatwiej dopasować klamki Enger do konkretnych drzwi i wystroju wnętrz.

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIE KLAMKI DO DRZWI?

Dobór akcesoriów drzwiowych zależy od kilku czynników. Najważniejsze jest to, jak masywne są drzwi. Co do zasady – im cięższe skrzydło drzwiowe, tym większe powinny być dodatki. Klamki Enger to szerokie spectrum tych produktów pod względem wzornictwa oraz rozmiarów, więc łatwo odnajdzie się model, który będzie odpowiadał konkretnym wymaganiom. Z drugiej strony trzeba pamiętać również o stylu wykończenia drzwi. Akcesoria powinny korelować zarówno w designem skrzydeł drzwiowych, jak i ich kolorem. Mogą stanowić ich dopełnienie, przybierając zbliżony (ale nie taki sam) odcień do systemu drzwiowego, albo wprost przeciwnie – kontrastować z nim. W tym przypadku wiele zależy od aranżacji całego otoczenia. Ona bowiem nie jest obojętna. Jeśli interesują Państwa klamki Enger – zachęcamy do skorzystania z konfiguratora dostępnego na naszej stronie. Dzięki niemu można przyjrzeć się, jak poszczególne akcesoria zgrywają się z konkretnym modelem drzwi i sposobem ich wykończenia.

modne klamki do drzwi wewnętrznych Poznań

ZAJMIEMY SIĘ MONTAŻEM DRZWI I WSZELKICH AKCESORIÓW

Korzystając z usług IProfessional, możecie Państwo nie tylko nabyć drzwi oraz klamki. Dbając o komfort Klientów, dążymy do tego, by nasza współpraca była kompleksowa i dopasowana do indywidualnych potrzeb. Dlatego dostarczamy i montujemy drzwi wraz ze wszystkimi akcesoriami na miejscu. Dajemy gwarancję, że wszystkie prace zostaną zrealizowane z najwyższą starannością o trwałość i estetykę wykonania.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY IPROFESSIONAL

Jeśli więc szukacie Państwo drzwi lub akcesoriów, takich jak klamki Enger – zachęcamy do skorzystania z oferty online lub odwiedzenia jednego z naszych salonów w Poznaniu albo w Komornikach. Jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem, dlatego dbamy o w pełni indywidualne podejście do każdego Klienta. W przypadku wątpliwości lub pytań dotyczących prezentowanych systemów drzwiowych – zapraszamy do kontaktu z obsługą.

KATALOG KLAMEK DO DRZWI I AKCESORIÓW ENGER 2023

Producent: ENGER

Chcesz być na bieżąco?

Nie przegap najnowszych trendów i inspiracji! 🌟 Śledź nasz profil na Instagramie i zanurz się w świecie pięknych zdjęć i ekskluzywnych promocji. #BądźNaBieżąco 📸