Professional Komorniki – Quick Step Diamond Store

Sklepy Quick-Step Diamond to duże, wyspecjalizowane przedstawicielstwa, w których możesz obejrzeć całą kolekcję podłóg Quick-Step. Wszystkie produkty są prezentowane w postaci dużych próbek, a najpopularniejsze z nich są przedstawiane w inspirujących kompozycjach. Odpowiednio przeszkolony personel sklepów Diamond zapewni fachowe doradztwo i pomoc w zakresie doboru idealnej podłogi, podkładu oraz listew przypodłogowych. Laminat Parkiet Winyl.

panele-quick-step-duzy-wybor

ZAPRASZMAY DO BLIŻSZEGO POZNANIA FIRMY PROFESSIONAL

Quick-Step Diamond Store to sieć ekskluzywnych sklepów oferujących podłogi firmy Quick-Step, która jest liderem w branży pokryć podłogowych w Europie. W ramach sieci Diamond Store, sklepy te zapewniają dostęp do pełnego asortymentu producenta, w tym najnowszych kolekcji paneli podłogowych Quick-Step Laminat, podłóg winylowych Quick-Step Livyn i trójwarstwowych podłóg drewnianych Quick-Step Parkiet, a także różnych listew, podkładów, profili i akcesoriów podłogowych. Sklepy Diamond Store oferują także nowości i aktualne promocje na podłogi i panele Quick-Step. W sklepach można zobaczyć podłogi i panele Quick-Step na dużych, czytelnych wzornikach oraz w specjalnie zaprojektowanych modułach i kompozycjach, co ułatwia wybór odpowiedniej podłogi bez konieczności ograniczania się do małych próbników czy katalogów.

Chcesz być na bieżąco?

Nie przegap najnowszych trendów i inspiracji! 🌟 Śledź nasz profil na Instagramie i zanurz się w świecie pięknych zdjęć i ekskluzywnych promocji. #BądźNaBieżąco 📸