KREUJEMY TWOJE WNĘTRZE

CREADOOR to najwyższej jakości zintegrowane zabudowy wewnętrzne, w których skład mogą wchodzić drzwi wewnętrzne, panele ścienne oraz fronty meblowe. Podstawą Naszych drzwi jest wyselekcjonowane oraz sezonowane drewno sosnowe. Zarówno rama skrzydła jak i jego wypełnienie oraz cała ościeżnica wykonane są z klejonki drewnianej. Wykończeniem drzwi jest fornir (naturalny lub modyfikowany) lub lakier kryjący w dowolnym kolorze palety barw RAL/NCS (półmat lub wysoki połysk). Fronty meblowe oraz panele ścienne wykonane są z płyt MDF i wykończone fornirem lub lakierem kryjącym w zależności od potrzeb klienta.

W przypadku pełnej zabudowy ściennej, która może zawierać drzwi, fronty i panele ścienne, całość sprawia wrażenie spójnej, identycznie wykończonej płaszczyzny. Wzory umieszczone na naszych produktach to precyzyjnie wykonana grafika 3D z widoczną i wyczuwalną głębią. Wzór może być dostarczony przez Ciebie lub przygotowany przez naszych grafików uwzględniając Twoje sugestie i upodobania. Na wybranych przez Ciebie elementach jesteśmy w stanie wykonać dosłownie wszystko.

Desenie występują w dwóch wariantach wykończenia: naturalnym lub lakierowanym na dowolny kolor (RAL/NCS).

Tanie drzwi zewnętrzne z montażem Poznań

Skontaktuj się już dziś!

Fluffo panele cena

IDEA FLUFFO

Zimne. Twarde. Nudne. Jednobarwne. Obok nas, ale daleko. Widziane codziennie, ale traktowane tak, jakby nie istniały.

Oto ściany naszych mieszkań, korytarzy, biur. Dlaczego nie dotykamy ściany tak jak zwykliśmy dotykać skórzanego, miękkiego fotela, pluszowej poduszki, czy choćby solidnego, drewnianego stołu? Dlatego, że ściana nie jest miła w dotyku, a kontakt z nią nie należy do przyjemności. Panele wykonane są z elastycznej, gęstej pianki poliuretanowej. Jest to nowoczesny i neutralny dla użytkowników produkt, odporny na upływ czasu. Pomimo tego, że panele są miękkie i elastyczne, w dotyku sprawiają wrażenie nadzwyczaj solidnych i mocnych. Wierzch paneli pokrywa struktura Fluffo. To miliony mikroskopijnych kolorowych włókien poliamidowych, które gęsto „upakowane” obok siebie, w dotyku przypominają aksamit. Warstwa Fluffo oprócz dostarczania wrażeń dotykowych spełnia jeszcze jedną, ważną funkcję – wspomaga pochłanianie dźwięku. Już jedna ściana pokryta panelami Fluffo sprawia, że wnętrze nabiera komfortowego, dyskretnego charakteru. Jest wyciszone.
Idealny pomysł na wyciszenie sypialni lub pokoju audio-video.